Číslo: 17
Rok: 2017
Ahoj tady Fifi - Do světa módy

Tentokráte se zaměříme na pestrý a lákavý svět módy. Představíme vám mladého herce Zdeňka Piškulu. Dále na vás čekají oblíbené Tritonky a množství doplňovaček a hádanek!
Číslo: 18
Rok: 2017
Ahoj tady Fifi - Do světa filmu

Fifinka vám ukážeme zářivý a kouzelný svět filmu. Jako vždy se můžete těšit na komiks s kobylkou Mišelkou. V rozhovoru se vám představí mládá herečka Sara Sandeva. Dále vás čekají oblíbené Tritonky.
Číslo: 1/17
Rok: 2017
Tajemství šéfkuchaře

Zavedeme vás do světa pochutin a laskomin. Menu je opravdu pestré. Vedle hlavního chodu v podobě komiksu se Čtyřlístkem vám nabídneme také komisaře Vrťapku a dvojici kamarádů Kvída a Fída. Jako zákusky nabízíme spousty vtipů, rébusů a hádanek.
Číslo: 2/17
Rok: 2017
Kamarádi ze Zoo

Podíváme se za zvířátky, která žijí v zoologických zahradách. Dozvíte se o nich spoustu zajímavostí a užitečných informací. Vedle hlavního komiksu se Čtyřlístkem se nově setkáte s detektivem Vroubkem. Dále pak s dvojicí veselých kamarádů Kvídem a Fídem. Čekají na vás také vtipy, doplňovačky a hádanky!
Číslo: 15
Rok: 2016
Ahoj, tady Fifi - Všechny barvy Ria

Všichni už se těšíme na olympiádu v brazilském Riu de Janeiru. A tak není divu, že se tam vydala i Fifinka s kobylkou Mišelkou.
Číslo: 3/16
Rok: 2016
Velký archeolog

Čtyřlístek se v novém Speciálu vydá až do Egypta. Tam pomocí svého důvtpu pomůže dávné královně Menifě ze zajetí sarkofágu.
Číslo: 16
Rok: 2016
Ahoj, tady Fifi - Kouzelné bylinky

Koník Fredík si poraní nohu a Fifinka musí najít kouzelnou bylinu. Podiváme se za nočními zvířaty a vytvorime si figurky z kaštanů.
Číslo: 4/16
Rok: 2016
Na střeše světa

Zavedeme Vás do hor. A to nejen na Střechu světa, jak se říká Himálajím, ale také do našich Krkonoš